Pedicure set Carera- behandelstoel-pedicure motor-tabouret
€1.995,00
Omschrijving
Als u deze set los zou aanschaffen kost alles bij elkaar € 3003.00 excl btw -- nu voor maar € 1995.00 excl. btw
Deze set bestaat uit:
“Carera” behandelstoel met multi functie bediening.
3 motoren ( hoogte, rug en kantelstand )
Beendelen hydraulisch.
Optie voor Voetpedaal.
Kenmerken:
•Minimale Lengte: 192 cm
•Maximale Lengte: 203 cm
•Breedte zonder armleuningen: 59 cm
•Breedte incl. armleuningen: 82 cm
•Minimale hoogte: 66 cm
•Maximale hoogte: 100 cm
•Met kantelstand
•Hoogte hielen in kantelstand: 107 cm
•Optie voor voetbediening
•Beendelen wegdraaibaar voor ideale voor instap
•Verstelbare beendelen.
•Kleur: Wit
•Garantie: 12 maanden. ( M.U.V. armleuningen, dit door het oneigenlijk gebruik, armleuningen zijn om armen op te laten rusten/leunen en niet bedoeld als opstaphulp).
“OCTOLUX” Ergo Seat de Luxe.
Met PU bekleding.
Extra hoge pomp.
Met kantelfunctie.
Laagste stand 53 cm.
Hoogste stand 72 cm,
Diepte zitting 42 cm.
Podomonium Aquaplanet Pedicuremotor
De vernieuwde uitvoering Podomonium Aquaplanet Pedicuremotor op een handige zuil met drie instrumenten plateaus en een Led Loupelamp die aan beide kanten in de houder gezet kan worden.
Dit is een luxe nattechniek motor met 40.000 rpm en een deelbaar handstuk, dit wordt digitaal aangestuurd met handige tiptoetsen.
Deze luxe pedicuremotor op zuil heeft ook een memory functie die de laatst gekozen standen zoals snelheid en draairichting onthoud.
Ook heeft deze luxe uitvoering een dentale watervernevelaar en een dentale slang van maar liefst 160 cm zodat uw afstand kan houden van uw apparatuur.
De 3 diopter Led Loupelamp heeft een hoogwaardig daglicht opbrengst.
Garantie: 24 maanden m.u.v. het handstuk
prijs excl. btw