Prijs 7.00 Euro €
Categorie Verlichting
gepubliceerd datum 30/06/2018
Bekeken 309
Land Netherlands

1x Lucide buiten wandlamp, kleur: grijs. Afmetingen: 24,5x24,5x8 cm. Materiaal: aluminium. Stijl: modern. Vorm: rond. Gewicht: 1,1 kg. Inclusief lichtbron. Type lichtbron: LED. Bediening: handmatig. Voedingstype: adapter/lichtnet. Aantal lichtpunten: 1. Wattage: 20 Watt. IP waarde: IP65. Energieverbruik: A. Werkt op elektriciteit.
Let op! Dit product heeft een beschadiging: kitresten aan de achterzijde. Het product heeft lichte gebruikssporen.

BVA Auctions is het online veilinghuis van Nederland met meer dan 1,3 miljoen geregistreerde klanten.

Naam: BVA Auctions B.V.

    Laat een reactie achter (spam en aanstootgevende berichten worden verwijderd)

    Gerelateerde aanbiedingen

    • JOI - Lamp - exclusieve tuinverlichting (LED)
      JOI - Lamp - exclusieve tuinverlichting (LED)
      Verlichting - Sint-Oedenrode - 129.00 Euro €

      Deze nieuwe JOI Lamp geeft u door gebruik te maken van 1 waxinelichtje een lichtopbrengst van maar liefst 18 waxinelichtjes. Deze vinding komt uit Canada en gebruikt de zogenaamde Peltier techniek om warmte om te zetten in licht. Het waxinelichtje ve...

    • Philips buitenlamp LED - bewegingsensor
      Philips buitenlamp LED - bewegingsensor
      Verlichting - Amsterdam - 25.00 Euro €

      Philips buitenlampLEDEnergiezuinigBewegingsensor In goeie staat Aansluiten op netstroom 6.5W

    • Buitenlamp
      Buitenlamp
      Verlichting - Halle - Gratis

      Buitenlamp voor op een lantaarnpaal.Lamp die er in moet is een son-t van maximaal 70 watt.Zit wat stof op. Maar is zo goed als nieuw.

    verkoper:

    BVA Auctions B.V.

    Lokatie: oss - Netherlands

    Generated in 0.036999940872192 ms