ID: 6969
Online veiling: Lucide buiten wandlamp (30686
€7,00
Geen aanbiedingen geplaatst
Omschrijving
1x Lucide buiten wandlamp, kleur: grijs. Afmetingen: 24,5x24,5x8 cm. Materiaal: aluminium. Stijl: modern. Vorm: rond. Gewicht: 1,1 kg. Inclusief lichtbron. Type lichtbron: LED. Bediening: handmatig. Voedingstype: adapter/lichtnet. Aantal lichtpunten: 1. Wattage: 20 Watt. IP waarde: IP65. Energieverbruik: A. Werkt op elektriciteit.
Let op! Dit product heeft een beschadiging: kitresten aan de achterzijde. Het product heeft lichte gebruikssporen.
BVA Auctions is het online veilinghuis van Nederland met meer dan 1,3 miljoen geregistreerde klanten.